Новини » Світ Читать эту новость на русском

Саакашвілі перебуває у реанімації тюремної лікарні, - ЗМІ

Він сьогодні знепритомнів під час зустрічі з адвокатами та був винесений з кімнати для побачень на ношах

Міхеїл Саакашвілі flickr.com

Екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі переведено в реанімацію тюремної лікарні, наразі його стан стабільний. Про це повідомила журналістам лікар-реаніматолог, передає видання "Новости-Грузия".

Саакашвілі раніше сьогодні знепритомнів під час зустрічі з адвокатами та був винесений з кімнати для побачень на ношах.

"Це була короткострокова втрата свідомості, був високий тиск та були нестабільні глікемічні показники. Він лежить у реанімації, і там чергує реаніматолог. Він повністю контактний", - заявила лікарка.

Новини за темою: До Саакашвілі не допускають особистого лікаря, - Денісова

За її словами, наразі стан пацієнта стабільний. Лікар додала, що причини нападу короткочасної втрати свідомості (синкопе) стануть відомі після проведення низки досліджень.

"Параметри оксигенації, гемодинаміки та дихання в абсолютній нормі... Після короткострокових реанімаційних дій його стан стабілізувався", - зазначила вона.

Раніше незалежна група лікарів, яка діє під егідою уповноваженого з прав людини в Грузії, заявила, що колишній президент країни Міхеіл Саакашвілі у критичному стані і його необхідно терміново перевести з тюремної лікарні в цивільну клініку.

Нагадаємо, нещодавно український омбудсмен з прав людини Людмила Денісова заявила, що стан здоров'я колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі погіршується. Внаслідок тривалого голодування у нього почалася кривава блювота.