Новини » Світ Читать эту новость на русском

Саакашвілі не припинятиме голодування, мітинг опозиції додав йому сил, - Ясько

За словами Ясько, Саакашвілі приїхав до Грузії, тому що "дуже сильно любить грузинський народ"

Міхеіл Саакашвілі. Фото: Deutsche Welle

Заарештований у Грузії екс-президент Міхеіл Саакашвілі поки не збирається припиняти голодування, яке тримає вже 15-й день, а вчорашній багатотисячний мітинг опозиції надав йому сил. Про це повідомила депутат Верховної Ради Єлизавета Ясько після зустрічі з ним у п'ятницю в Руставській в'язниці, передає "Інтерфакс-Україна".

"Вчорашній день, коли в Тбілісі проходила багатотисячна акція, дав йому дуже багато сил. У нього гарний настрій. Мені особисто хочеться сказати, щоб він не голодував і не був у в'язниці. Я знаю, як багато він залишив у Києві, дуже комфортне життя", - сказала Ясько журналістам.

За її словами, Саакашвілі приїхав до Грузії, тому що "дуже сильно любить грузинський народ".

"Нам зараз дуже важливо зробити все для його звільнення", - сказала Ясько.

Новини за темою: Кулеба: Україна ухвалить алгоритм дій для звільнення Саакашвілі

Нагадаємо, 1 жовтня в Грузії затримали Міхеіла Саакашвілі. Там політик заочно засуджений до шести років ув'язнення за зловживання службовими повноваженнями.

Представник Міністерства закордонних справ Олег Ніколенко розповів, що українська сторона попросила Грузію допустити українського консула до затриманого Міхеіла Саакашвілі для надання йому консульської та правової допомоги. 

Також повідомлялося, що Грузія не розглядає можливість екстрадиції затриманого Міхеіла Саакашвілі в Україні. Сам Саакашвілі продовжує голодування у в'язниці.