Румунські ЗМІ широко висвітлюють питання блокування сервісом YouTube каналів "112 Україна", NewsOne і ZIK

фото з відкритих джерел

Румунські ЗМІ, як і тисячі інших світових видань, продовжують писати про репресії проти українських опозиційних політиків, зокрема, проти голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука, а також незаконне закриття телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK та блокування їх каналів сервісом YouTube.

Так, видання Рuterea зазначає, що всі три YouTube-канали відповідних телеканалів більше не доступні на території України.

"На початку лютого українське Міністерство культури попросило YouTube заблокувати акаунти телеканалів 112, NewsOne і ZIK, а минулого тижня міністр культури України Олександр Ткаченко звинуватив сервіс у тому, що YouTube не відповів на повідомлення Києва", - йдеться в публікації.

Нагадаємо, Reuters повідомляє, що "YouTube не відповів на запит про коментар з цього приводу", але, швидше за все, "цей крок був зроблений після декількох тижнів напруженості між Києвом і Москвою через конфлікт на сході України".

Нагадаємо, телеканал "Перший Незалежний" розширив своє мовлення ще на три YouTube-майданчики. Для зручності користувачів ми створили три нові YouTube-канали, де ви можете отримати чесну і перевірену інформацію про те, що відбувається в Україні та світі.

Крім того, ми закликаємо всіх користувачів YouTube поширювати нашу трансляцію. Ми створили відеоінструкцію, як вставити трансляцію "Першого Незалежного" на свій YouTube-канал!

Наші нові майданчики:

112 UA TV

Підписатися на канал тут:

https://www.youtube.com/channel/UC4E1saS-ht-eZ9gZWW8Sx9g?sub_confirmation=1

Онлайн-трансляція:

ZIK UA TV

Підписатися на канал тут:

https://www.youtube.com/channel/UCill2Ekj5IGEGJzTo2R12xw?sub_confirmation=1

Онлайн-трансляція:

NEWSONE UA TV

Підписатися на канал тут:

https://www.youtube.com/channel/UCR5PTr2q9lfZ4SldOqnv0uQ?sub_confirmation=1

Онлайн-трансляція:

Крім того, ми доступні і на каналі "Перший Незалежний"

Підписатися на канал тут:

https://www.youtube.com/channel/UC-l6fZMH7JLumIR-9o7xrQg?sub_confirmation=1

Онлайн-трансляція:

Відзначимо, що ряд користувачів з України зіткнулися з недоступністю YouTube-каналів "112 Україна", NewsOne і ZiK. Це пов'язано з тим, що YouTube позбавив українських користувачів доступу до цих каналів через щоденні запити від Офісу президента України. Однак, усі дії Банкової абсолютно безглузді, оскільки ми відкрили нові майданчики, з яких українські глядачі можуть отримувати нову інформацію. Крім того, YouTube усвідомлює безпідставність вимог української влади і не заблокував наші канали, а лише обмежив доступ до них з території України, що є ознакою того, що YouTube вважає запити Банкової безпідставними.

За нашими даними, питання блокування YouTube-каналів курирували особисто президент Зеленський і міністр культури Ткаченко. Президент, який замість того, щоб займатися досягненням миру на сході Україні, організацією вакцинації населення, бореться з YouTube-каналами.

"Перший Незалежний" вже звернувся в офіс YouTube у Дубліні з апеляцією на це рішення.

Також ми звертаємося до всіх наших глядачів і закликаємо вас розмістити посилання на "Перший Незалежний" у себе в YouTube. Як це можна зробити – дивіться в нашій відеоінструкції.