Російські шпигуни "Петров" та "Боширов" отримали роботу у Кремлі, - Bellingcat

Анатолій Чепіга та Олександр Мішкін. Джерело: rt.com

Агентів називають представниками Кремля у регіонах

Агенти Головного розвідувального управління РФ Олександр Мішкін та Анатолій Чепіга, відомі як Олександр Петров і Руслан Боширов, живі та працюють на державній службі. Про це повідомив журналіст Bellingcat Христо Грозєв, передає видання Novinky.

За словами Грозєва, агенти отримали нову роботу, адже більше не можуть бути шпигунами. "Вони є важливими представниками Кремля, так би мовити, для різних (російських) регіонів", - висловився розслідувач, анонсувавши публікацію більшого обсягу інформації про шпигунів найближчим часом.

На публіці Мішкін та Чепіга востаннє з'явилися в 2018 році, щоб дати інтерв'ю одному з російських телеканалів. Тоді вони заявили, що їздили до Солсбері як туристи.

Грозєв нагадав, що агенти мають звання героїв Росії нібито за участь в операціях у Чехії та Болгарії.

Нагадаємо, "Петрова" та "Боширова" підозрюють в отруєнні колишнього російського агента Сергія Скрипаля та його доньки в 2018 році у Великій Британії.

Новини за темою: Вибухи на складах зброї у Чехії готували шість співробітників ГРУ РФ, - Bellingcat

Нещодавно влада Чехії оголосила Мішкіна та Чепігу в розшук за підозрою у причетності до вибухів на складах боєприпасів у Врбетице в 2014 році. Зброя, яка зберігалася на складах, ймовірно, була призначена для України та Сирії.