Новини » Світ Читать эту новость на русском

Роботу Фріди Кало продали на аукціоні за рекордні 34,9 млн доларів

Суспільне

Картину купив аргентинський колекціонер Едуардо Ф. Костантіні — засновник музею латиноамериканського мистецтва Malba у Буенос-Айресі

На останніх торгах аукціонний дім Sotheby’s продав автопортрет Фріди Кало за рекордні 34,9 мільйона доларів, повідомляє "Yourart"  посиланням на Forbes.

Це лише рекорд для робіт Кало, а також для латиноамериканських художників. Картину купив аргентинський колекціонер Едуардо Ф. Костантіні — засновник музею латиноамериканського мистецтва Malba у Буенос-Айресі.

Автопортрет "Дієго і я" Фріда Кало написала 1949 року. На ньому зображена художниця з намальованим на її чолі чоловіком Дієго Ріверою. У нього ж на лобі намальовано третє око. За словами аукціонного дому Sotheby’s, це один з останніх портретів, які Кало намалювала — вона завершила його тоді, коли у Рівери був роман з мексиканською актрисою Марією Фелікс, подругою Кало. Розмір автопортрета — 30х22,4 сантиметра.  

До цих торгів найдорожчою картиною Кало була робота "Дві оголені у лісі", яку продали за вісім мільйонів доларів, а рекордну планку серед латиноамериканських художників тримала робота Рівери — "Суперники", яку придбали за десять мільйонів доларів.

Новини за темою: Картина Пікассо, яку знайшли у шафі американської родини, "пішла з молотка" за 150 тисяч доларів

Нагадаємо, раніше картину Вінсента Ван Гога "Пшеничні стоги" продали на аукціоні за 35,9 млн доларів.