Путін розповів, що зробив щеплення "Супутником V"

Володимир Путін ТАСС

Президент Росії Володимир Путін розповів, що зробив щеплення від коронавірусу вакциною "Супутник V". Про це повідомляє ТАСС.

"Що стосується мене, коли я зробив, це в лютому, чи що, було, у нас в цивільному обігу було дві [вакцини] по суті. "Епіваккорона" Новосибірського центру "Вектор" і "Супутник V", як відомо. Вони обидві хороші. Я виходив з того, що мені потрібен захист якомога довший, і я прийняв для себе рішення зробити щеплення "Супутником V", - сказав президент Росії під час щорічної прямої лінії.

Путін зазначив, що його дочка також зробила щеплення "Супутником V" і підкреслив, що вакцина потрібна і щеплення не має серйозних наслідків.

"Є люди з іншою комплекцією, з хронічними захворюваннями, і літні люди - так звані групи ризику. Це небезпечно для життя. А щеплення не є небезпечним, немає жодного серйозного ускладнення у нас", - додав Путін.

Крім того, президент РФ заявив, що тривалий час він не розповідав про те, якою вакциною він зробив щеплення, для того, щоб не створювати конкурентних переваг однієї вакцини перед іншою.

Путін розповів, що люди з його найближчого оточення хворіли на COVID-19 після щеплення і перенесли інфекцію легко.

"Близькі мої люди теж вакцинувалися, захворіли, на жаль. Теж досить швидко все минуло. І жодними важкими спеціальними препаратами не лікували їх навіть. Це люди з найближчого мого оточення", - сказав він.