Путін і Меркель обговорили врегулювання конфлікту в Україні

Володимир Путін і Ангела Меркель Фото з відкритих джерел

Йшлося про реалізацію мінського "Комплексу заходів" та підсумки нормандських самітів

Президент Російської Федерації Володимир Путін та канцлер Німеччини Ангела Меркель провели телефонну розмову, під час якої зачепили питання врегулювання конфлікту на Донбасі. Про це 5 січня повідомили у пресслужбі президента РФ. 

Як зазначається, сторони обговорили врегулювання в контексті реалізації мінського комплексу заходів та підсумків нормандських самітів. Крім цього, у розмові Меркель та Путіна йшлося про перспективи спільного виробництва вакцин від коронавірусу.  

Новини за темою: У МЗС запевнили, що "нормандський формат" "живіший за всіх живих"

"Обговорено питання співпраці в боротьбі з пандемією коронавируса з акцентом на можливі перспективи спільного виробництва вакцин. Порушувалися також деякі аспекти внутрішньоукраїнського врегулювання, перш за все в контексті реалізації мінського "Комплексу заходів" і домовленостей, досягнутих в ході нормандських самітів", – йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, місяць тому під час телефонної розмови Володимир Путін підтвердив Ангелі Меркель, що готовий продовжувати роботу в "нормандському форматі", та заявив про "безальтернативність Мінських угод як основи врегулювання і важливості виконання Києвом узятих зобов'язань".