Новини » Світ Читать эту новость на русском

Припинить голодування: Саакашвілі транспортують до військового госпіталю

Голова Виконавчого комітету реформ Міхеїл Саакашвілі Reuters

Також до шпиталю вирушать адвокати політика

Екс-президента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі транспортують до військового госпіталю в Горі внаслідок погіршення самопочуття. Про це повідомив його адвокат Ніка Гварамія, передає "Грузия Online".

За словами захисника, політик планує припинити голодування після переведення. "Саакашвілі згоден на переведення в госпіталь у Горі і припинить голодування після розміщення в госпіталі", - висловився Гварамія.

При цьому він розповів, що адвокати, члени консиліуму й незалежні медичні експерти також вирушать туди, аби переконатися у тому, що там працюють висококваліфіковані лікарі. Також ідеться про те, що протокол відновлення після голодування має бути розписаний фахівцями.

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, очільника Виконавчого комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політика заочно засуджено до шести років ув'язнення. Згодом він оголосив голодування й назвав себе політв'язнем. Нещодавно Саакашвілі перевели з виправної колонії до пенітенціарного медичного закладу.

Новини за темою: Насилу пересувається і не може тримати рівновагу: Медики рекомендують госпіталізувати Саакашвілі в клініку

Сьогодні, 19 листопада, стало відомо, що в Саакашвілі виявили ураження мозку. Влада запропонувала перевести його у військовий госпіталь в Горі, де є необхідне обладнання для діагностики.