Проти білоруських опозиціонерів Тихановської і Латушка порушили ще одну справу

Світлана Тихановська Telegram / Светлана Тихановская

Їх звинуватили в нібито створенні псевдоорганів державної влади

Слідчий комітет Білорусі відкрив ще одну кримінальну справу проти опозиціонерів Світлани Тихановської і Павла Латушка. Про це повідомляє "Белсат" у Telegram.

Зазначається, що справа відкрита за статтею про присвоєння звання або повноважень посадової особи. Санкція за нею передбачає до 2 років позбавлення волі.

"Обвинувачені Тихановська й Латушко за погодженням з іншими учасниками змови в порушення вимог Конституції Білорусі створили псевдооргани державної влади, відомства і представництва Республіки Білорусь за кордоном. І продовжуючи свої злочинні дії, вони вступили в переговори з представниками іноземних держав", - висловився представник СК Сергій Кабаковіч.

Нагадаємо, в квітні Генеральна прокуратура Білорусі порушила кримінальну справу проти Світлани Тихановської та об'єднання колишніх силовиків країни BYPOL через нібито підготовку акту тероризму. Опозиціонер та екс-силовики нібито намагалися зробити вибухи в Мінську.

Новини за темою: Тихановська вимагає заблокувати режиму Лукашенка доступ до коштів МВФ

У липні лідер білоруської опозиції Світлана Тихановська зустрілася з президентом США Джо Байденом. Тоді опозиціонер закликала Штати підтримати демократичний вибір білорусів.