Президент Чехії потрапив до реанімації після зустрічі з прем'єром

Мілош Земан. Фото EPA-EFE

Напередодні стало відомо про поразку провладної партії на виборах

Президента Чехії Мілоша Земана госпіталізували після зустрічі з прем'єр-міністром країни Андрієм Бабішем. Напередодні його партія програла вибори. Про це повідомляє IDNES.

Зазначається, що сьогодні вранці, 10 жовтня, Земан провів зустріч із Бабішем, а одразу після її завершення президента відвезли в Центральний військовий госпіталь на "швидкій" із написом "інтенсивна терапія".

Згодом стало відомо, що Земан перебуває в реанімації. За словами його лікаря, це пов'язано із загостренням хронічної хвороби президента, проте діагноз він назвав.

Новини за темою: Чехія за запитом України затримала учасника "кримської весни"

Президент Чехії має невропатію нижніх кінцівок, через що йому важко пересуватися. Цьогоріч на всіх заходах він був в інвалідному візку. Також в очільника Чехії проблеми зі слухом і низький тиск.

Учора, 9 жовтня, стали відомі результати виборів у парламент Чехії, на яких правляча партія несподівано зазнала поразки.

Водночас ліберальні партії, які перемогли на голосуванні, вирішили сформувати уряд самостійно. Андрій Бабіш звертався до блоку Spolu з пропозицією почати переговори про коаліцію, але його ініціативу проігнорували.

Новини за темою: Прем’єр-міністр Чехії потрапив у Pandora Papers: У країні розпочали розслідування

Нагадаємо, в вересні президент Чехії Мілош Земан також був госпіталізований в Центральний військовий госпіталь в Празі. В тому ж військовому госпіталі перебував і попередник Земана Вацлав Клаус.