Новини » Світ Читать эту новость на русском

Прем'єр-міністр Франції Кастекс підхопив COVID-19 після переговорів у Брюселі

Протягом 10 днів французький прем'єр-міністр виконуватиме свої обов'язки дистанційно

Прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр Франції Жан Кастекс заразився коронавірусом після робочого візиту до Бельгії у понеділок, 22 листопада. У зв'язку з цим глава уряду Бельгії Александер де Кроо, а також ще четверо бельгійських міністрів пішли на самоізоляцію після переговорів з інфікованим політиком. Про це з посиланням на The Guardian повідомляє "РБК-Україна".

"Кастекс отримав позитивний результат тесту на COVID-19 22 листопада. Він дізнався про зараження через кілька годин після повернення з Бельгії, де перебував із робочим візитом", - йдеться в повідомленні.

Після цього прем'єр-міністр Бельгії, міністри іноземних справ, оборони, юстиції та внутрішніх справ країни пішли на самоізоляцію. Це пов'язано з тим, що вони зустрічалися з інфікованим прем'єром на переговорах у Брюсселі.

Новини за темою: За минулу добу в Україні виявили 12 729 випадків COVID-19

Протягом 10 днів французький прем'єр-міністр виконуватиме свої обов'язки дистанційно. Але в той же час немає інформації, чи має Кастекс якісь симптоми короонавірусу.

Також відомо, що у понеділок захворювання на COVID-19 підтвердилося в однієї з дочок Александера де Кроо.

Нагадаємо, колишнього мера Києва, депутата Київської міської ради Олександра Омельченка госпіталізували внаслідок захворювання на коронавірус.