Помер один із творців серіалу "Коломбо" Вільям Лінк

Вільям Лінк Bob Chamberlin/Los Angeles Times via Getty Images

Причиною смерті чоловіка стала серцева недостатність

У США на 88-му році життя помер телевізійний сценарист-продюсер Вільям Лінк, співавтор серіалів "Коломбо", "Вона написала вбивство" та інші. Про це повідомляє Deadline із посиланням на дружину Лінка Марджері Нельсон.

Зазначається, що трагедія сталася ще в неділю, 27 грудня. При цьому причиною смерті називають хронічну серцеву недостатність.

Як відомо, Вільям Лінк народився 15 грудня 1933 року в передмісті американської Філадельфії. За кар'єру, яка тривала понад 60 років, Лінк був найбільш відомий завдяки співпраці з покійним Річардом Левінсоном.

Зокрема, Лінк і Левінсон спільно створили серіал "Коломбо", у головній ролі якого зіграв Пітер Фальк. У США серіал виходив в ефір з 1971 по 1978 рік. У 1979 році сценарист отримав премію Едгара По за роботу над цим серіалом.

Загалом чоловік попрацював над 120 фільмами в жанрах драми, криміналу й детективу. Ім'ям Лінка названо студентський театр в кампусі університету в Лонг-Біч.

Нагадаємо, нещодавно на 99-му році життя помер британський розвідник Джордж Блейк, який у минулому столітті перейшов на бік Радянського Союзу та втік із в’язниці. Чоловік помер від старості.