Новини » Світ Читать эту новость на русском

Польща планує закрити залізничне сполучення з Білоруссю

Фото з відкритих джерел

Вантажне сполучення у залізничному пункті пропуску припинять з 21 листопада

Польща планує закрити залізничне сполучення з Білоруссю у пункті пропуску "Кузніца". Це може статися 21 листопада. Про це повідомляє прес-служба Прикордонного комітету Білорусі

"Держприкордонкомітетом Республіки Білорусь отримано офіційний лист від польської сторони щодо її наміру призупинити з 21 листопада вантажне сполучення в залізничному пункті пропуску "Кузніца", - йдеться у повідомленні.

Білоруська сторона направила у відповідь роз'яснення ситуації поблизу пункту пропуску "Брузгі". Мінськ готовий відновити роботу зазначеного автодорожного пункту пропуску. 

Новини за темою: Міграційна криза: У Польщі вночі були нові спроби прориву кордону

Раніше стало відомо, що мігранти покинули польський кордон біля пункту пропуску Брузгі. Білорусь перемістила їх у транспортно-логістичний центр, який знаходиться за кількасот метрів від кордону. Людей забезпечили гарячим харчуванням, водою, спальними місцями у теплі та змінним одягом. 

Нагадаємо, Польща готова профінансувати повернення додому всіх нелегальних мігрантів, які перебувають на кордоні з Білоруссю. Однак пускати їх на територію країни не буде.