Поліція Дубаю вилучила 500 кілограмів кокаїну на понад 136 млн доларів

1NEWS

Наркотики були заховані під обшивкою вантажного контейнера

В ОАЕ поліція Дубаю розкрила спробу контрабанди й вилучила 500 кілограмів кокаїну. Про це повідомила прес-служба відомства в Twitter.

Зазначається, що наркотики були заховані під обшивкою вантажного контейнера, що прибув у морський порт. Тривалий час правоохоронці спостерігали за людиною, яка перевозила контейнер на склад в іншому еміраті. Потім цього чоловіка помітили під час купівлі електроінструментів, зокрема кутових шліфувальних машин, які він планував використовувати для доступу до наркотиків.

Правоохоронці провели обшук на складі й спіймали чоловіка на гарячому, наркотики були вилучені. Ймовірного посередника в міжнародному злочинному синдикаті заарештували.

Вартість вилучених наркотиків на чорному ринку перевищує 136 мільйонів доларів. Це найбільша в регіоні вилучена партія заборонених речовин.

Новини за темою: На Закарпатті старшина військової частини продавав наркотики солдатам

Нагадаємо, нещодавно в Хмельницькій області працівники СБУ нейтралізували наркоугруповання, яке щомісячно збувало до різних регіонів України оптові партії наркотиків на мільйони гривень. Організатору і двом активним учасникам угруповання повідомили про підозру.