Новини » Світ Читать эту новость на русском

По всій Росії скасували масові заходи через спалах коронавірусу

У країні вкрай напружена ситуація з COVID-19

Статистика коронавірусу не така загрозлива, як кілька місяців тому Фото з відкритих джерел

Масові заходи по всій Росії скасовані через погіршення епідемічної ситуації в країні. Про це повідомила глава Росспоживнагляду Ганна Попова, передає "Коммерсантъ".

"Щодо масових заходів – вони зупинені по всій країні. Проводяться тільки в залежності від тенденції епідпроцесу. На сьогодні у нас немає жодного суб'єкта, де можна було б проводити заходи з кількістю учасників понад 3 тис.осіб, від 1-3 тис. всього в двох суб'єктах. Це особливості епідпроцесу. Хочу ще раз звернути увагу, що такі заходи сьогодні не проводяться і підстав для їх проведення немає, крім тих випадків, коли вони організовуються як заходи, вільні від ковидної інфекції", - сказала Попова.

Глава Росспоживнагляду назвала ситуацію з COVID-19 у Росії "вкрай напруженою".

"Дані за минулий, 39-й, тиждень зросли ще на 14%. Нагадаю, що в попередні чотири тижні: 36-й – мінус 1%, 37-й – плюс 7%, 38-й – плюс 9%, і ось за минулий тиждень – плюс 14%. Ми ростемо досить швидко", - зазначила вона.

Відзначається, що максимальне зростання захворюваності зафіксовано серед пенсіонерів.

"Люди старшого віку, на жаль, сьогодні хворіють частіше, ніж люди в інших вікових категоріях", - додала Попова.

Новини за темою: Пандемія COVID-19: У РФ черговий антирекорд смертності від коронавірусу за добу

Нагадаємо, нещодавно у ВООЗ заявили, що світ досяг плато захворюваності коронавірусом, однак це плато на досить високому рівні. Там відзначили, що кожен день у світі фіксують близько 4,5 млн нових випадків коронавірусу і майже 80 тисяч летальних випадків.