Переворот у М'янмі: Нова влада заборонила супутникове телебачення

Фото REUTERS

У М'янмі заборонені іноземні ЗМІ

Військові, які в лютому поточного року захопили владу в М'янмі, заборонили в країні супутникове телебачення. За порушення заборони громадян можуть не тільки оштрафувати, а й відправити до в'язниці. Про це повідомляє агентство Reuters.

Через те, що після перевороту 1 лютого доступ до мобільного інтернету значною мірою відключений в спробі придушити протести проти хунти, М'янма все частіше повертається в стан ізоляції.

"Супутникове телебачення більше не є законним. Той, хто порушує закон про телебачення і відео, особливо люди, що використовують супутникові антени, підлягає покаранню у вигляді тюремного ув'язнення строком на один рік і штрафу в розмірі 320 доларів США", - повідомило державне телебачення MRTV.

Підконтрольні військовим ЗМІ кажуть, що незалежні джерела підривають національну безпеку і заохочують тих, хто здійснює зраду.

Нагадаємо, в М'янмі 1 лютого стався військовий переворот. Незабаром в країні почалися масштабні акції протесту. За оцінками правозахисних організацій, під час заворушень загинули близько 750 осіб, під вартою перебувають понад 3,3 тис. критиків режиму. Правозахисники також не раз заявляли про тортури щодо затриманих протестувальників.

Також повідомлялося, Рада Безпеки ООН одноголосно засудила насильство щодо мирних демонстрантів з боку незаконної влади М'янми.