Перед початком Олімпіади у Токіо фіксують максимальні за півроку показники захворюваності на коронавірус

Фото з відкритих джерел

За добу у столиці Японії виявили 1 тис. 832 випадки COVID-19

Рівень захворюваності COVID-19 в Токіо досяг максимальних за шість місяців показників - за два дні до відкриття Олімпійських ігор в країні, повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на іноземне джерело.

За добу в столиці Японії виявили 1 тис. 832 випадки COVID-19.

"Те, про що ми турбувалися, відбувається зараз. Зростання випадків очікувалося незалежно від того, була б Олімпіада чи ні, і ми побоюємося, що ще буде вибухове збільшення кількості випадків в незалежності від Олімпіади", - заявив на прес-конференції президент японської медичної асоціації Тосіо Накагава.

Експерти застерігають, що епідеміологічна ситуація в Токіо в майбутні тижні погіршиться ще більше. Одночасно з тим відзначається серйозне зростання захворюваності серед більш молодих невакцинованих верств населення.

При цьому в Токіо до 22 серпня діє режим надзвичайної ситуації, на якій припадуть Олімпійські ігри, що завершуються 8 серпня. Уболівальникам заборонено відвідувати всі спортивні заходи в районі Токіо, невеликі групи глядачів допустять тільки на обрані об'єкти.

Олімпійські ігри в Токіо відкриються в п'ятницю - 23 липня після року відстрочки через пандемію COVID-19.

Нагадаємо, що раніше голова Організаційного комітету Токіо-2020 не виключив скасування Олімпійських ігор в останню хвилину, оскільки все більше спортсменів отримують позитивні тести на COVID-19, а великі спонсори відмовляються від планів відвідати церемонію відкриття в п'ятницю.