Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пентагон планує створити нову групу розслідувань щодо НЛО

Фото з відкритих джерел

До її завдань входитимуть виявлення, ідентифікація та атрибутування об’єктів, оцінка та пом’якшенням будь-яких пов’язаних з ними загроз

Міністерство оборони США оголосило про створення нової групи для розслідування повідомлень про присутність НЛО в обмеженому повітряному просторі. Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на прес-службу Пентагону.

Як повідомляється, формування вирішили провести після звіту уряду, за яким у 144 випадках спостережень об’єктів у повітряному просторі не вистачає даних для визначення їхньої природи.

Курувати нову "групу ідентифікації повітряно-десантних об’єктів та синхронізації управління" будуть заступник міністра оборони з розвідки, директор Об’єднаного штабу та посадовці з Офісу директора національної розвідки. Група має замінити оперативну групу з неідентифікованих повітряних явищ ВМС США.

До її завдань входитимуть виявлення, ідентифікація та атрибутування об’єктів, оцінка та пом’якшенням будь-яких пов’язаних з ними загроз.

Новини за темою: Американський військово-морський флот виявив НЛО

Нагадаємо, Міністерство оборони США підтвердило справжність відеозапису невпізнаного літаючого обʼєкта, який у 2019 році збив літак Військово-морських сил поблизу Сан-Дієго.