Папа Римський закликав Ізраїль та Палестину "зупинити залпи зброї"

Папа Римський Франциск CNN

Понтифік попередив, що тривале насильство може перерости у "спіраль смерті та руйнування"

Папа Римський Франциск відреагував на загострення конфлікту між Ізраїлем та Палестиною й закликав сторони "зупинити галас зброї". Про це повідомляє Vatican News.

Понтифік звернувся із закликом "від імені Бога" до спокою у Святій Землі після п'яти днів боїв, у результаті яких загинули десятки людей. При цьому Франциск назвав особливо "страшними і неприпустимими" смерті дітей. "Їхня смерть є знаком того, що люди хочуть не будувати майбутнє, а руйнувати його", - сказав Папа Римський.

При цьому він додав, що тривале насильство в Ізраїлі та секторі Гази може перерости "в спіраль смерті та руйнувань" й нанести поранення "братерству та мирному співіснуванню", що важко відновити без діалогу.

Крім того, понтифік закликав ізраїльських та палестинських лідерів "зупинити галас зброї та йти шляхом миру за допомогою міжнародної спільноти", а вірян - до "невпинної" молитви за ізраїльтян та палестинців.

Новини за темою: Іноземні авіакомпанії припинили польоти до Ізраїлю

Раніше повідомлялося, що в Ізраїлі ракета влучила у табір для біженців в Аль-шаті у секторі Гази. У результаті було зруйновано будинок, кілька людей загинуло, серед них - діти.