Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пандемія COVID-19: Влада Бельгії посилює карантинні обмеження і вимагає від громадян працювати з дому

Більшості бельгійців доведеться працювати з дому чотири дні на тиждень до середини грудня

Фото з відкритих джерел

Бельгія посилила обмеження через коронавірус, вимагаючи більш широкого використання масок і забезпечення роботи з дому, оскільки кількість випадків захворювання зросла в рамках четвертої хвилі Сovid-19 в країні. Про це з посиланням на The Guardian повідомляє "УНН".

"З суботи всі люди в закритих приміщеннях, таких як кафе і ресторани, повинні будуть носити маску, і це правило буде застосовуватися до осіб у віці 10 років і старше. Попередній віковий поріг становив 12 років", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що люди, які бажають поїсти в ресторані або піти в театр повинні пред'явити Сovid-сертифікат, негативний результат тесту або підтвердження недавнього одужання.

Новини за темою: Пандемія COVID-19: Рівень захворюваність у країнах Європи наближається до рекордного

Крім того, більшості бельгійців також доведеться працювати з дому чотири дні на тиждень до середини грудня.

За даними Європейського центру профілактики та контролю захворювань, в Бельгії один з найвищих показників захворюваності на душу населення в Європейському Союзі - близько одного на сто осіб за останні 14 днів.

Нагадаємо, у Німеччині поступово запроваджують більш жорсткі обмеження для людей, які не пройшли вакцинацію від COVID-19. Наразі нові обмеження торкнулися тільки деяких земель, в яких місцева влада вважає їх необхідними.