Новини » Світ Читать эту новость на русском

Пандемія COVID-19: У Словаччині запровадили локдаун для невакцинованих громадян

Нові правила включають вимогу тестувати невакцинованих людей на їх робочих місцях у всіх регіонах, крім найменш постраждалих від пандемії

Словаччина Фото з відкритих джерел

Словаччина запровадить суворіші обмежувальні заходи для людей, які не були щеплені від коронавірусу на тлі сплеску нових інфекцій та шпиталізацій. Про це оголосив прем’єр-міністр країни Едуард Хегер, повідомляє Reuters.

"Для невакцинованих це локдаун", – заявив прем’єр-міністр Словаччини.

За словами Хегера, нові жорсткіші заходи будуть застосовуватися з понеділка протягом трьох тижнів.

Так, упродовж останніх днів у Словаччині фіксували рекордну кількість нових випадків COVID-19, що перевищила 8 000 у вівторок.

Новини за темою: Словаччина залишається відкритою для вакцинованих громадян України

Згідно з новими правилами, до ресторанів, торгівельних центрів, закладів торгівлі товарами першої необхідності, спортивних заходів та масових заходів допускатимуть лише тих людей, які були щеплені або перехворіли на COVID-19 протягом останніх шести місяців.

Зазначається, що нові правила включають вимогу тестувати невакцинованих людей на їх робочих місцях у всіх регіонах, крім найменш постраждалих від пандемії.

Хегер додав, що вакциновані будуть першими, хто побачить послаблення нових обмежень.

Нагадаємо, Бельгія посилила обмеження через коронавірус, вимагаючи більш широкого використання масок і забезпечення роботи з дому, оскільки кількість випадків захворювання зросла в рамках четвертої хвилі Сovid-19 в країні.