Новини » Світ Читать эту новость на русском

Паливна криза у Британії: Лише 27 водіїв бензовозів погодилися приїхати з ЄС

Нездатність найняти більше водіїв, ймовірно, призведе до подальших затримок з поповненням запасів на АЗС

В Україні подорожчав бензин Фото з відкритих джерел

Лише 27 водіїв цистерн із ЄС подали заявки на роботу у Великій Британії в рамках боротьби із паливною кризою, що охопила країну. Про це повідомляє The Times.

Це означає, що тільки частина з 300 віз, доступних для водіїв вантажних автомобілів в паливній галузі, буде використана. 

Зазначається, що така статистка ставить під питання загальні плани щодо найму 4,7 тисячі водіїв бензовозів до кінця цього місяця з метою зменшення навантаження на поставки пального до Різдва.

Представники паливної галузі повідомили, що нездатність найняти більше водіїв, ймовірно, призведе до подальших затримок з поповненням запасів на АЗС і може змусити уряд довше покладатися на допомогу британської армії.

Асоціація роздрібних торговців бензином повідомила в понеділок, що п'ята частина автозаправних станцій в Лондоні і на південному сході залишилися без палива. Трохи більше половини мали як бензин, так і дизельне пальне.

Нагадаємо, минулого тижня у більшості АЗС Британії закінчилося паливо внаслідок чого, у країні розпочалася паніка. Основною причиною паливної кризи став дефіцит водіїв великовантажних автомобілів, оскільки більшість виїхала на заробітки до країн ЄС. Нових водіїв влада країни не встигла підготувати через пандемію COVID-19.

Раніше повідомлялося, що до 2035 року всю електроенергію в Британії отримуватимуть за рахунок "зеленої" енергетики. За словами прем'єр-міністра Бориса Джонсона, завдяки цьому "Велика Британія вперше не залежатиме від джерел енергії з-за кордону".