Новини » Світ Читать эту новость на русском

Меркель отримала повідомлення про закінчення повноважень канцлера Німеччини

Меркель була канцлером Німеччини 15 років і 338 днів

Ангела Меркель

Delfi

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр вручив Ангелі Меркель офіційне повідомлення про закінчення її повноважень канцлера. Захід відбувся у резиденції глави держави – палаці Бельвю. Про це повідомляє "УНН".

"Відомо, що Меркель залишається тимчасовою виконувачем обов'язків, поки за підсумками вересневих виборів у Бундестазі не сформується нова коаліція", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Меркель отримала європейську премію імені Карла V за внесок в об'єднання Європи

Офіційно Меркель була канцлером Німеччини 15 років та 338 днів. Якщо кандидатуру її наступника не затвердять до 19 грудня, Меркель поб'є рекорд Гельмута Коля за тривалістю керівництва країною в новітній історії Німеччини.

Нагадаємо, 26 вересня цього року Соціал-демократична партія Німеччини виграла вибори до Бундестагу. За результатами підрахунку голосів, Соціал-демократична партія Німеччини отримала 25,7% голосів. Блок Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів посів друге місце із найнижчим за свою історію результатом у 18,9%.

Зазначимо, що Меркель свою кандидатуру цього разу висувати не стала і раніше заявила про намір після формування наступного кабміну взагалі піти з політики.