Новини » Світ Читать эту новость на русском

Новий глава МЗС Афганістану пообіцяв не допустити діяльність терористів у країні

Фото з відкритих джерел

Керівництво країни зробить усе, щоб територія Афганістану не стала базою для атак на інші країни

Міністр закордонних справ Афганістану Амір Хан Муттакі у вівторок заявив, що новий уряд країни не допустить, щоб бойовики використовували афганську територію для підготовки атак на інші країни, повідомляє агентство Associated Press, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами Муттакі, керівництво країни "прихильне своїм обіцянкам" і зробить усе, щоб територія Афганістану не стала базою для атак на інші країни.

Він також зазначив, що поки незрозуміло, скільки за часом діятиме уряд у нинішньому складі і чи будуть до нього пізніше включені представники інших фракцій, меншин або жінки.

На питання про можливість проведення виборів у країні, Муттакі закликав інші країни не втручатися у внутрішні справи Афганістану.

Таліби минулого тижня оголосили про ключові призначення в новому уряді. Більшість із тих, хто отримали високі посади в уряді Афганістану, перебувають під санкціями РБ ООН. При цьому переважна більшість із 33 осіб, які отримали посади в уряді, - пуштуни. Етнічні меншини Афганістану представлені лише двома таджиками і одним узбеком.

Новини за темою: В Афганістані після захоплення влади талібами припинили роботу 153 ЗМІ

Нагадаємо, як заявив глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель у Європейському парламенті, Європейському Союзу нічого не залишається, як вести переговори з новими керівниками Афганістану з руху "Талібан".