Новини » Світ Читать эту новость на русском

Novavax подала заявку на реєстрацію своєї COVID-вакцини в ЄС

NovaVax Reuters

Препарат має назву Nuvaxovid

Американська компанія Novavax подала заявку на реєстрацію своєї COVID-вакцини Nuvaxovid у Європейському Союзі. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Очікується, що допуск цього препарату на європейський ринок буде вирішено протягом кількох тижнів. "Якщо Європейське агентство з лікарських засобів (EMA) дійде висновку, що користь від препарату Nuvaxovid з погляду захисту від COVID-19 перевершує ризики, воно рекомендуватиме його реєстрацію для застосування в певних умовах", - зазначили в EMA.

Наразі агентство проводить перевірку препарату. Nuvaxovid містить крихітну частинку характерного для коронавірусу спайк-білка вірусу SARS-CoV-2, який виробляється в клітинах комах. Після щеплення імунна система людини виробляє антитіла до цього білка, завдяки чому організм отримує захист від COVID-19. Зберігати препарат можна у звичайних холодильниках.

Як повідомляє "Бабель", до кінця поточного року Україна має отримати 10 мільйонів доз вакцини від Novavax.

Новини за темою: Ефективність вакцини від COVID Novavax перевищує 90%, - дослідження

Нагадємо, не так давно американська компанія Novavax оголосила про початок раннього випробування своєї комбінованої вакцини від COVID-19 і грипу. Випробування відбуватимуться в Австралії.