Новини » Світ Читать эту новость на русском

Нова Зеландія відкриє кордони для туристів у 2022 році: Які умови в'їзду

Країна впроваджує поетапне зняття карантинних обмежень

Фото з відкритих джерел

Наступного року Нова Зеландія відкриється для туристів, але лише для тих, хто має щеплення проти коронавірусу. Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що повністю вакциновані відвідувачі зможуть потрапити до країни з 30 квітня і матимуть самоізолюватися впродовж семи днів після прибуття.

Міністр реагування на COVID-19 Кріс Гіпкінс описав поетапні плани повторного відкриття, назвавши це "найбезпечнішим підходом до забезпечення ретельного управління ризиками".

На першому етапі повністю вакцинованим громадянам Нової Зеландії та резидентам, які наразі перебувають в Австралії, буде дозволено повернутися з 16 січня.

Жителям Нової Зеландії, які перебувають у всіх інших країнах, буде дозволено в'їзд із 13 лютого.

Повністю вакциновані іноземні мандрівники стануть останньою групою, яка матиме дозвіл на в'їзд до країни з 30 квітня 2022 року.

Зазначимо, що Нова Зеландія була однією з перших країн у світі, яка закрила свої кордони на початку пандемії COVID-19. Цей крок дозволив звести смертність від коронавірусу до мінімуму. Окрім обмежень на подорожі, країна зупинила попередні спалахи за допомогою швидких та суворих обмежень.

Новини за темою: Нова Зеландія та Україна порушили питання про взаємне визнання COVID-сертифікатів

Нагадаємо, у Новій Зеландії заарештували чоловіка, який втік з карантину. Йому пред'явлили звинувачення в невиконанні приписів з охорони здоров'я.