Новини » Світ Читать эту новость на русском

Нова опозиційна партія перемогла на дострокових парламентських виборах у Болгарії

Суспільне

Відповідно до наявних даних, за партію проголосували 25,36% виборців

На дострокових парламентських виборах у Болгарії лідирує опозиційна партія "Продовжуємо зміни", створена лише за два місяці до проведення голосування. Про це повідомляє видання NOVA із посиланням на попередні результати виборів, оприлюднені ЦВК країни, передає "Суспільне".

"Політичне формування, очолюване Кирилом Пєтковим та Асеном Василевим – "Ми продовжуємо зміни", очолює дострокові парламентські вибори. Про це свідчать дані ЦВК на 10:00 понеділка після обробки 60,95% протоколів", – йдеться у повідомленні.

Відповідно до наявних даних, за партію проголосували 25,36% виборців. Лідери партії Пєтков та Василев очолювали міністерство економіки та міністерство фінансів у перехідному уряді країни.

На другому місці перебуває "Громадяни за європейський розвиток Болгарії", очолювана експрем’єром Бойко Борисовим, із 22,17%.

Третє місце здобуває турецька етнічна партія MRF із 14,02% голосів. Болгарська соціалістична партія отримує 10,25% голосів. Партія "Є такий народ" перебуває на п'ятому місці із 9,75% голосів.

Відповідно до попередніх результатів голосування, у парламент країни також увійдуть ще дві партії – "Демократична Болгарія" із 5,96%, а також "Відродження" із 4,99%.

З огляду на поточні дані, партія "Ми продовжуємо зміни" не зможе утворити більшість та буде вимушена шукати можливості сформувати коаліцію з іншими політсилами. Ці вибори є вже третіми достроковими виборами у Болгарії від початку року.

Новини за темою: У Болгарії вводять нові COVID-обмеження для населення

Нагадаємо, Болгарія посилила кордони для захисту від мігрантів.

Болгарія внесла Україну до списку червоної зони. У посольстві розповіли, хто зможе потрапити до країни.