Новини » Світ Читать эту новость на русском

Німецький суд відхилив позов екологів проти "Північного потоку - 2"

У суді заявили, що позов є частково неприйнятним, оскільки газогон уже перевірили на газонепроникність

"Північний потік-2" скоро запустять Фото з відкритих джерел

Вищий адміністративний суд у Грайфсвальді відхилив позов, поданий німецькою природоохоронною організацією Deutsche Umwelthilfe (DUH), проти будівництва газопроводу "Північний потік-2". Про це йдеться у повідомленні на сайті суду.

Зазначається, що екологи вимагали доповнити рішення про планування газогону дослідженням ризиків, що пов'язані з небезпечними викидами метану. У своєму позові вони послалися на американське дослідження, згідно з яким стали відомі принципово нові наукові висновки.

У свою чергу в суді заявили, що позов є частково неприйнятним, оскільки газогон уже перевірили на газонепроникність згідно з технічними правилами безпеки. Також там зазначили, що рішення про затвердження планування газогону вже врахувало оцінку вплину на довкілля, зокрема викиду метану.

Новини за темою: Путін: "Північний потік-2" у п'ять разів екологічніший за українську ГТС

Нагадаємо, нещодавно федеральне мережеве агентство Німеччини тимчасово зупинило процес сертифікації компанії Nord Stream 2 AG як оператора російського газогону "Північний потік-2". Причиною цього стало те, що оператор Nord Stream 2 повинен мати відповідну законам ФРН організаційну форму.