Новини » Світ Читать эту новость на русском

Німеччина закликає збільшити бідним країнам допомогу на захист клімату

Фото з відкритих джерел

Угода про збільшення коштів має бути укладена перед конференцією ООН зі зміни клімату, яка пройде з 31 жовтня по 12 листопада у Глазго

Статс-секретар Федерального міністерства охорони довкілля та ядерної безпеки Йохен Фласбарт закликав збільшити кліматичну допомогу країнам, що розвиваються, повідомляє агенція EPD, передає "Кореспондент.нет".

Фласбарт наголосив, що промислово розвинені країни ще не виконали своєї обіцянки надавати 100 мільярдів доларів на рік для захисту клімату та адаптації в країнах, що розвиваються.

Згідно зі звітом Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), у 2019 році з урядових та приватних джерел було зібрано трохи менше ніж 80 мільярдів доларів. Дані про 2020 рік наразі не відомі.

За словами Фласбарта, угода про збільшення коштів має бути укладена перед конференцією ООН зі зміни клімату (COP26), яка пройде з 31 жовтня по 12 листопада в Глазго.

Деякі країни, як от Німеччина та Данія, а також ЄС у цілому уже збільшили свої зобов'язання в короткотерміновій перспективі, що Фласбарт назвав важливими сигналами.

Фласбарту та міністру охорони довкілля Канади Джонатану Вілкінсону доручили домовитися про виділення додаткових коштів для підтримки бідних країн.

Новини за темою: Німеччина і Франція запропонували провести нормандську зустріч на полях Генасамблеї ООН

Нагадаємо, німецька природоохоронна організація Deutsche Umwelthilfe (DUH) подала черговий запит у Федеральне відомство із судноплавства і гідрографії (BSH) з вимогою оцінити вплив проекту "Північний потік - 2" на екологію та переглянути видані раніше дозволи.