Новини » Світ Читать эту новость на русском

NASA назвало склад місії Crew Dragon-4 на МКС

Crew Dragon Фото з відкритих джерел

На космічну станцію вперше вирушить темношкіра космонавтка

Національне космічне агентство США (NASA) визначилося зі складом місії Crew Dragon-4, яка вирушить до Міжнародної космічної станції. Про це повідомляє The New York Times.

Зазначається, що в місії вперше візьме участь темношкіра жінка. Геолог зі штату Колорадо Джесіка Уоткінс вивчала зсуви на Марсі та Землі. Вона співпрацювала з науковими лабораторіями NASA над різними проектами, зокрема з місією марсоходу Curiosity. Вчена стала астронавтом у 2017 році, і тепер це буде її перший політ.

Також до екіпажу ввійшли астронавти NASA Челл Ліндгрен (командир) і Роберт Хайнс (пілот) та астронавтка Європейського космічного агентства, італійка Саманта Крістофоретті.

Відомо, що першою темношкірою жінкою на МКС мала стати Джанет Еппс у 2018 році, проте її замінив інший астронавт. Першою темношкірою жінкою, яка побувала в космосі, стала Мей Джемісон у 1992 році.

Новини за темою: Колонізація супутника Землі: NASA перенесло висадку людини на Місяці

Нагадаємо, кілька днів тому капсула SpaceX із чотирма астронавтами на борту пристикувалася до Міжнародної космічної станції. Один німецький і троє американських астронавтів приєдналися до одного американця і двох росіян у запланованій шестимісячній місії, яка житиме і працюватиме на борту МКС.