Наймасовіше вбивство китоподібних в історії: На Фарерах під час общинного полювання вбили 1428 дельфінів

Дождь

Це наймасштабніше полювання на дельфінів в історії Фарерських островів

Природоохоронна організація Sea Shepherd повідомила про масове полювання на дельфінів на Фарерських островах, під час якої мисливці загнали тварин на мілководдя за допомогою катерів і гідроциклів і вбили 1428 особин. Про це повідомляє прес-служба організації.

За даними Sea Shepherd, це наймасштабніша полювання на дельфінів в історії Фарерських островів - і, можливо, наймасовіше вбивство китоподібних в історії.

Трупів тварин було так багато, що під час припливу вода забарвилася в червоний колір. Цього року бійня перевищила всі допустимі норми - в ході неї було вбито в 40 разів більше тварин, ніж зазвичай. 

Китобійний промисел на Фарерських островах (фар. grindadrap) - некомерційне підприємство, яке організовують місцеві громади. Воно існує щонайменше з минулого століття.

У рамках щорічного полювання місцеві жителі забивають до тисячі чорних дельфінів-ГРІНД. М'ясо вбитих тварин зберігають і споживають в їжу без доставки в магазини і експорту за кордон. Отримане в результаті такого полювання м'ясо становить близько 30% всього виробленого на островах м'яса.

Полювання на дельфінів - частина фарерської культури і поширений мотив місцевого мистецтва і літератури.

Нагадаємо, що раніше на берег іспанської лагуни Мар-Менор в провінції Мурсія вимило тонни мертвої риби.