Новини » Світ Читать эту новость на русском

На західному узбережжі США вирує шторм: Є загиблі

APnews

Люди загинули внаслідок падіння дерева на автівку, в якій вони перебували, через порив сильного вітру

Потужний шторм, що вирує на тихоокеанському узбережжі США, спричинив зсуви ґрунту та повені, залишив без електроенергії десятки тисяч людей у штатах Каліфорнія, Вашингтон та Орегон, а також спричинив смерть двох людей поблизу Сієтла. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на Аp news.

Як повідомляється, люди загинули внаслідок падіння дерева на автівку, в якій вони перебували, через порив сильного вітру.

У горах Сьєрра-Невада на північний схід від Сан-Франциско вже зареєстрували численні зсуви ґрунтів на загальній території близько 230 тисяч гектарів, частини якої раніше були уражені сильними лісовими пожежами.

У регіоні Сан-франциської затоки були зафіксовані повені, а також розливи рік в округах Напа та Сонома.

Через сильні вітри швидкістю понад 96 км за годину у регіоні на схід від Сієтла від електропостачання були відключені понад 150 тисяч жителів, ще 25 тисяч мешканців на північному заході Орегону зіткнулися з такою ж проблемою.

Як зазначили місцеві синоптики, продовження негоди очікують в наступні кілька днів з поступовим зміщенням шторму на південь через центральну Каліфорнію.

Утім, рятувальники зазначили, що внаслідок шторму в регіоні вдалося нарешті повністю загасити лісові пожежі – другі найбільші в історії Каліфорнії.

Новини за темою: У Китаї через повінь евакуювали майже два мільйони людей

Нагадаємо, в серпні ураган "Іда" накрив США. Внаслідок урагану річка Міссісіпі почала текти у зворотному напрямку. Метеорологи переконані в тому, що ураган "Іда" у 256 разів небезпечніший за шторм першої категорії.

Згодом стало відомо, що внаслідок урагану "Іда", який обрушився на північний схід США, загинула щонайменше 71 людина

Крім цього, раніше в Нью-Йорку оголосили режим надзвичайного стану через наближення урагану "Генрі". Місцевих жителів закликали підготуватися до сильного дощу, вітру і відключення електроенергії.