На Афоні врятували двох заблукалих українських паломників

Афон Фото з відкритих джерел

Їх виявили виснаженими після доби пошуків

У Греції врятували двох українських паломників, які йшли в монастирську громаду Афона, проте зникли безвісти. Про це повідомляє Ekathimerini.

Зазначається, що українці в п'ятницю, 15 жовтня, відірвалися від шести інших наших громадян у густому тумані й темряві, коли повернули не туди. 

Згодом група зрозуміла, що ті зникли безвісти. Тоді негайно розпочалася рятувальна операція за участі поліцейських, рятувальників і ченців, які добре знають місцевість.

Учора ввечері, 16 жовтня, паломників знайшли виснаженими, але неушкодженими. Вони перебували біля скиту, який належить монастирю Мегісті Лавра. Паломників перевели до румунського монастиря для надання першої допомоги.

Раніше повідомлялося, що еа Закарпатті рятувальники знайшли чотирьох дітей, які пішли в ліс по чорницю й заблукали. Діти пробули в лісі цілу ніч.

Новини за темою: Півтори тисячі хасидів-паломників повернулися з Умані хворими на COVID-19

Нагадаємо, не так давно в Карпатах під час підйому по зеленому маршруту на Говерлу поблизу смт Ворохта загубився хлопчик 2015 року народження. Дитину знайшли ввечері наступного дня, хлопчик був втомлений і наляканий.