Новини » Світ Читать эту новость на русском

МВС Білорусі повідомило про повернення додому понад 100 мігрантів

Прикордонні служби Білорусі та МВС щодня оформляють документи бажаючим повернутися на батьківщину

Аеропорт Мінська. Фото: radiosvoboda.org

У Білорусі заявили, що 118 мігрантів, які хотіли потрапити через білоруський кордон до держав Євросоюзу, 22 листопада полетіли додому. Про це повідомив начальник Департаменту з громадянства та міграції МВС Білорусі Олексій Бєгун, передає агентство "БелТА".

"На вчорашній день 118 осіб відбули з Національного аеропорту "Мінськ". Вони вилетіли вчора ввечері в індивідуальному порядку", - зазначив Бєгун.

За його словами, прикордонні служби Білорусі та МВС щодня оформляють документи бажаючим повернутися на батьківщину.

Очільник департаменту додав, що наразі в аеропорту перебуває ще одна група громадян з іноземних держав, яка вже пройшла всі прикордонні процедури та очікує на повернення додому.

Також повідомляється, що низка посольств, зокрема Іраку і Сирії, організують так звані евакуаційні рейси, якими допоможуть своїм громадянам повернутися додому.

Новини за темою: Із початку року до Німеччини з Білорусі в'їхали понад 10 тисяч нелегалів

Нагадаємо, нещодавно директор з протидії надзвичайним ситуаціям Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Джеральд Рокеншауб заявив, що у ВООЗ прагнуть мобілізувати всі сили, щоб допомогти застряглим мігрантам на кордоні Білорусі та Польщі.