МВФ виділить 650 млрд доларів на відновлення світової економіки

Фото з відкритих джерел

На частину цих коштів претендує і Україна

Рада Міжнародного валютного фонду схвалила виділення 650 мільярдів доларів на відновлення світової економіки після збитків від пандемії COVID-19. Про це повідомила прес-служба МВФ.

Зазначається, що це найбільший розподіл спеціальних прав запозичення (SDR) в історії Фонду. Директор МВФ Крісталіна Георгієва тепер представить пропозицію про новий розподіл SDR Раді управителів МВФ, яка має її розглянути й затвердити. У випадку затвердження, кошти розподілять до кінця літа.

Нагадаємо, в квітні очільник Національного банку України Кирило Шевченко заявив, що в межах ініціативи Міжнародного валютного фонду щодо додаткової емісії спеціальних прав запозичення наша країна може отримати понад 2,7 млрд доларів додаткових коштів. Тоді він зауважив, що більш точна сума залежатиме від курсу валют.

Новини за темою: Україна досягла компромісу з МВФ у питаннях антикорупційної реформи, - Мінфін

Раніше повідомлялося, що Україна сподівається отримати у 2021 році транш від Міжнародного валютного фонду у розмірі близько 700 млн доларів за програмою stand-by. За словами очільника Мінекономіки Олексія Любченка, всі зобов’язання, які брала на себе Україна, виконані.