Новини » Світ Читать эту новость на русском

Міноборони Польщі звинувачує білоруських силовиків у керуванні діями мігрантів

Фото з відкритих джерел

Переселення мігрантів на прикордонний перехід у Кузниці вважають плановою операцією білоруських служб

Діями мігрантів, які перебувають на польсько-білоруському кордоні, керують білоруські служби. Про це заявили у Міністерстві оборони Польщі

Там зазначили, що Білорусь контролює мігрантів та керує їхніми діями. 

"Переселення мігрантів із тимчасового табору на прикордонний перехід у Кузниці - планова операція білоруських служб", - ідеться у повідомленні. 

Польща переконана, що дії мігрантів контролюють із командирської машини позаду колишнього табору мігрантів.

Новини за темою: Україна укріплює кордон з Білоруссю та координує свої дії з Польщею і Литвою, - Кулеба

Нагадаємо, 8 листопада нелегальні мігранти штурмували кордон. Вони спробували силою перетнути польсько-білоруський кордон.

Повідомлялося, що Польща відбила спробу прориву кордону мігрантами з країн Близького Сходу, які зібралися з боку Білорусі.

Нещодавно експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у німецькому Бундестазі Нільс Шмідт запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі. У Німеччині вважають, що Україна могла б прийняти мігрантів, поки в ЄС розглядатимуть їхні заявки про надання притулку.

Новини за темою: На пункті білорусько-польського кордону "Брузгі" почалася тиснява, мігранти зламали частину паркана

Своєю чергою, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов запропонував німецьким парламентарям забрати мігрантів до себе додому. За словами чиновника, про біженців повинні дбати німці.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що ситуація з мігрантами, яка зараз розвивається на польсько-білоруському кордоні, може виникнути зокрема й на українському рубежі.