Новини » Світ Читать эту новость на русском

Міхеіла Саакашвілі перевели в одиночну камеру

Кажуть, він сам "категорично наполягав" на цьому

Міхеїл Саакашвілі. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі перевели в одиночну камеру. Відповідно до заяви спеціальної пенітенціарної служби Грузії, політика перевели за рішенням адміністрації в'язниці в Руставі, грунтуючись на бажанні самого Саакашвілі. Про це повідомляють Vesti

"Тюремна адміністрація запропонувала Саакашвілі перебувати разом з сусідом по камері, але він категорично відмовився, що підтверджується відповідною документацією. Саме тому Саакашвілі на підставі його бажання помістили в одномісну тюремну камеру", - зазначили у відомстві, стверджуючи, що інформація про знаходження політика в камері з кримінальниками "не відповідає дійсності".

Також "не відповідає дійсності" і інформація, що до політика не пускають його соратників, запевняють пенітенціарії Грузії.

"Особистий лікар Саакашвілі вже відвідав його в камері, тому для чергового відвідування він повинен звернутися до пенітенціарної служби з усіма необхідними документами, а також обґрунтувати причини для зустрічі з Саакашвілі", - додали в службі.

Новини за темою: Прем'єр-міністр Грузії заявив, що Саакашвілі планував вбивство та заворушення

Нагадаємо, 1 жовтня екс-президента Грузії, голови Виконавчого Комітету реформ України Міхеіла Саакашвілі затримали на батьківщині. Там політик заочно засуджений до шести років ув'язнення.

Згодом Міхеіл Саакашвілі оголосив голодування і назвав себе політв'язнем. Затриманий також вимагав зустрічі з українським консулом. Адвокат Саакашвілі заявляв, що екс-президент п'є воду з медом.

Пізніше лікар повідомив, що стан здоров'я екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі погіршився. Екс-президент Грузії п'є тільки воду.