Новини » Світ Читать эту новость на русском

Міграційна криза: У Польщі вночі були нові спроби прориву кордону

За даними прикордонної служби Польщі, 18 листопада кордон Польщі та Білорусі намагалися перейти 255 разів

Мігранти на польсько-білоруському кордоні Фото з відкритих джерел

Ця ніч на кордоні Білорусі та Польщі не відрізнялася від попередніх, були спроби перетнути кордон. Про це заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак в ефірі Polsat News, передає "УНН".

"Ця ніч нічим не відрізнялася від попередніх, були спроби перетнути кордон, але були прийняті інші методи дій", – прокоментував Блащак.

Після штурму в Кузниці, зі слів польського міністра, тепер менші групи атакують кордон в інших місцях.

З його слів, йдеться про групи з десятка людей, іноді по кілька десятків людей. 

За даними прикордонної служби Польщі, 18 листопада кордон Польщі та Білорусі намагалися перейти 255 разів. Винесено 45 рішень про виїзд осіб з території Польщі. Дві великі групи намагалися перетнути кордон силою – в одній було 500, а в іншій 50 іноземців. Люди були агресивні.

Новини за темою: За перевезення нелегалів: Громадянина України та двох німців затримали у Польщі

"Я хочу вас запевнити, що кордон щільний і захищений. Треба подякувати воїнам за нелегку службу. Ми підготовлені, солдати досвідчені", - заявив Блащак.

Також він розповів, що рота інженерних військ Великої Британії цього року буде будувати під’їзні шляхи до паркану та ремонтувати його пошкоджені фрагменти. На кордоні Польщі та Білорусі пліч-о-пліч служитимуть солдати польської та британської армії, сказав він.

Раніше стало відомо, що мігранти покинули польський кордон біля пункту пропуску Брузгі. Білорусь перемістила їх у транспортно-логістичний центр, який знаходиться за кількасот метрів від кордону. Людей забезпечили гарячим харчуванням, водою, спальними місцями у теплі та змінним одягом. 

Нагадаємо, Польща готова профінансувати повернення додому всіх нелегальних мігрантів, які перебувають на кордоні з Білоруссю. Однак пускати їх на територію країни не буде.