Новини » Світ Читать эту новость на русском

Міграційна криза: Естонія відправляє військовослужбовців на польсько-білоруський кордон

Кількість військових Сил оборони Естонії (EDF), яких відправили на кордон Польщі з Білоруссю, становить близько 60

Фото з відкритих джерел

Естонія направляє на польсько-білоруський кордон військовослужбовців. Кількість військових Сил оборони Естонії (EDF), яких відправили на кордон Польщі з Білоруссю, становить близько 60. Про це повідомив командувач EDF генерал-лейтенант Мартін Герем, передає "УНН" із посиланням на ERR.

Щодо того, який особовий склад розгортається, він сказав, що "загалом, ми не можемо сказати точну кількість, але це близько 60 осіб".

"Йде "піонерський" загін, подібний до того, що ми бачили при будівництві на нашій власній території, і деякі елементи розвідки та спостереження, також йде група бойових камер (battle camera team) і її підтримки", - сказав Герем.

Новини за темою: Естонія зміцнила кордон з РФ від можливого напливу мігрантів

За його словами, військові отримають цінний досвід, а також нададуть допомогу союзнику.

"Урок, який слід отримати з польської кризи, полягає в тому, що зброя у вигляді міграції, яку Росія використала кілька років тому, досі є в арсеналах деяких держав, і ми повинні бути до цього готові", - сказав Герем.

Нагадаємо, нещодавно у Білорусі заявили, що 118 мігрантів, які хотіли потрапити через білоруський кордон до держав Євросоюзу, 22 листопада полетіли додому. 

Раніше директор з протидії надзвичайним ситуаціям Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я Джеральд Рокеншауб заявив, що у ВООЗ прагнуть мобілізувати всі сили, щоб допомогти застряглим мігрантам на кордоні Білорусі та Польщі.