Новини » Світ Читать эту новость на русском

Мігранти покинули кордон з Польщею, Білорусь перемістила їх у логістичний центр

Фото з відкритих джерел

Їх забезпечили гарячим харчуванням, водою та змінним одягом

Мігранти покинули польський кордон біля пункту пропуску Брузгі. Білорусь перемістила їх у транспортно-логістичний центр. Про це повідомляє Прикордонна служба Польщі

Як відомо, транспортно-логістичний центр знаходиться за кількасот метрів від кордону. Таким чином, мігранти звільнили стихійні табори. 

За даними "Белта", людей забезпечили гарячим харчуванням, водою, спальними місцями у теплі та змінним одягом. 

Нагадаємо, 8 листопада нелегальні мігранти штурмували кордон. Вони спробували силою перетнути польсько-білоруський кордон.

Повідомлялося, що Польща відбила спробу прориву кордону мігрантами з країн Близького Сходу, які зібралися з боку Білорусі.

Новини за темою: Як мігрантів можуть направити до кордону України: Відповідь РНБО

Нещодавно експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у німецькому Бундестазі Нільс Шмідт запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі. У Німеччині вважають, що Україна могла б прийняти мігрантів, поки в ЄС розглядатимуть їхні заявки про надання притулку.

Своєю чергою, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов запропонував німецьким парламентарям забрати мігрантів до себе додому. За словами чиновника, про біженців повинні дбати німці.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що ситуація з мігрантами, яка зараз розвивається на польсько-білоруському кордоні, може виникнути зокрема й на українському рубежі.