Китай дозволив прищеплювати вакциною CoronaVac дітей від 3 років

Китайська вакцина CoronaVac компанії Sinovac Biotech

Shutterstock

Неповнолітні мають більш низький пріоритет для вакцинації

Китай схвалив екстрене використання вакцини проти COVID-19 CoronaVac виробництва компанії Sinovac Biotech для дітей віком від 3 до 17 років. Про це повідомив очільник компанії Інь Вейдун, передає Reuters.

Зазначається, що неповнолітні мають більш низький пріоритет для вакцинації проти COVID-19 порівняно з літніми людьми, у яких вищі ризики серйозних симптомів хвороби.

За попередніми результатами клінічних випробувань фази I і II, що препарат Coronavac може викликати імунну відповідь в дітей віком від 3 до 17 років, а більшість побічних реакцій були легкими.

Наразі масова вакцинація від коронавірусу в Китаї відбувається лише для осіб віком від 18 років. Коли вакцину запропонують молодшим групам, залежить від стратегії, прийнятої органами охорони здоров'я країни.

Нагадаємо, нещодавно Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила використання вакцини від китайської компанії Sinovac Biotech. 

Новини за темою: До регіонів доставили понад 500 тисяч флаконів вакцини CoronaVac

Раніше повідомлялося, що українське державне підприємство "Медзакупівлі" подало позов проти компанії-постачальника "Лекхім" щодо зриву поставок вакцини від коронавірусу Sinovac. За словами гендиректора ДП, "Лекхім" не виплатила пеню за зрив термінів поставок препарату.