Київська влада переслідує Медведчука, який виступає за мир на Донбасі, - швейцарські ЗМІ

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Лідеру української опозиції Віктору Медведчуку, який виступає за мирне врегулювання конфлікту на Донбасі, пред'явили звинувачення в державній зраді. Про це пише швейцарська новинна інформаційна платформа SWI.

В опублікованому матеріалі йдеться про те, що Офіс генерального прокурора України звинуватив голову політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука в державній зраді.

Також повідомляється, що, зі слів голови ОГП Ірини Венедіктової, опозиційний політик "ініціював підривну діяльність проти України, в тому числі в економічній сфері".

Своєю чергою, партія "Опозиційна платформа - За життя", пише SWI, назвала звинувачення на адресу лідера опозиції "відкритою і цинічною політичною помстою репресивної машини поліцейської держави".

Інтернет-видання підкреслює, що Віктор Медведчук завжди виступав за мирне врегулювання конфлікту на сході України та "навіть представляв мирний план".

Нагадаємо, 13 травня відбулося засідання Печерського районного суду міста Києва, який обрав запобіжний захід народному депутату України, голові політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктору Медведчуку. Офіс генерального прокурора звинувачує політика в державній зраді та порушенні звичаїв війни. Коментуючи ці звинувачення, Медведчук заявив, що інформація, викладена в матеріалах справи, вкотре доводить, що мета цього розслідування - політична розправа над лідером найбільшої опозиційної партії в Україні.