Новини » Світ Читать эту новость на русском

Кидали каміння у прикордонників: Польські силовики відбили чергову атаку мігрантів

Фото з відкритих джерел

Мігранти пошкодили камінням шолом одного із польських силовиків

Мігранти на польсько-білоруському кордоні знову спробували прорватись на територію Польщі. Мігранти почали кидати у силовиків каміння. Одному з них пошкодили шолом. Про це повідомила прес-служба поліції Польщі

Як відомо, близько 16:00 в районі населеного пункту Старжини мігранти спробували перейти кордон. Вони використовували саморобні щити, за допомогою яких хотіли подолати дротяні загородження.

Польським поліцейським, прикордонникам та військовим вдалося запобігти прориву та відбити атаку. 

Новини за темою: Держприкордонслужба: На межі України та Білорусі наразі немає груп мігрантів

Нагадаємо, 8 листопада нелегальні мігранти штурмували кордон. Вони спробували силою перетнути польсько-білоруський кордон.

Повідомлялося, що Польща відбила спробу прориву кордону мігрантами з країн Близького Сходу, які зібралися з боку Білорусі.

Нещодавно експерт із зовнішньополітичних питань фракції Соціал-демократичної партії у німецькому Бундестазі Нільс Шмідт запропонував залучити Україну до вирішення проблеми біженців на кордоні Польщі та Білорусі. У Німеччині вважають, що Україна могла б прийняти мігрантів, поки в ЄС розглядатимуть їхні заявки про надання притулку.

Своєю чергою, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов запропонував німецьким парламентарям забрати мігрантів до себе додому. За словами чиновника, про біженців повинні дбати німці.

Генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що ситуація з мігрантами, яка зараз розвивається на польсько-білоруському кордоні, може виникнути зокрема й на українському рубежі.