Новини » Світ Читать эту новость на русском

Коронавірус в Уханю: Реальна кількість випадків може удесятеро перевищувати статистику

Фото з відкритих джерел

В мегаполісі з населенням 11 млн осіб на коронавірусну хворобу вже перехворіли майже півмільйона осіб

Згідно з результатами дослідження, у китайському місті Ухань реальна кількість інфікованих хворобою COVID-19 ймовірно удесятеро перевищує офіційну статистику захворюваності. Про це повідомляє CNN.

Як зазначається, щоб оцінити рівень поширеності хвороби COVID-19 у місті, перевірили 34 тисячі осіб, також подібні дослідження відбулися у Пекіні, Шанхаї та провінціях Гуандун, Цзянсу, Сичуань та Ляонін.

За підсумками дослідження, вчені виявили антитіла до COVID-19 у 4,43% учасників дослідження з міста Ухань, що вказує на те, що в мегаполісі з населенням 11 млн осіб на коронавірусну хворобу вже перехворіли майже півмільйона осіб.

Згідно з даними місцевого органу охорони здоров’я, з початку пандемії в Уханю було зареєстровано загалом 50 354 підтверджені випадки захворювання на COVID-19.

У Китайському центрі з контролю та профілактики захворювань заявили, що дослідження було проведено через місяць після початку "першої хвилі епідемії COVID-19".

Новини за темою: Питання вакцинації: Коли та як українці зможуть отримати захист від коронавірусу

Раніше повідомлялося, що у Пакистані 29 грудня підтвердили три перші випадки зараження новим штамом коронавірусу, який раніше виявили у Великій Британії.