У "казанського стрільця", який скоїв теракт у школі, захворювання головного мозку, - Слідчий комітет РФ

РИА

Близькі підозрюваного з початку 2020 року відзначали зміни поведінки хлопця, а саме агресивність і запальність

19-річний Ільназ Галявієв, який 11 травня влаштував теракт у Казанській гімназії №175, має захворювання головного мозку. Про це повідомила офіційний представник Слідчого комітету Росії Світлана Петренко, передають"Vesti" у своєму телеграм-каналі.

Як повідомляється, за даними слідства, Ільназ Галявієв на обліках психіатра і нарколога не перебував. Однак раніше неодноразово звертався по медичну допомогу у зв'язку із сильними головними болями.

"У зв'язку зі зверненнями в одну з медустанов у 2020 йому поставили діагноз, який свідчить про захворювання головного мозку", - йдеться в повідомленні.

Представник СК не уточнила, яке саме захворювання діагностували казанському стрілку. Вона зазначила, що близькі підозрюваного з початку 2020 року помічали в поведінці хлопця агресивність і запальність.

"Його поточний стан характеризується неадекватною поведінкою, що на даний момент перешкоджає повноцінному проведенню слідчих дій з ним", – сказала офіційний представник СК Росії.

Нагадаємо, у Казані в результаті стрільби в гімназії №175 у вівторок, 11 травня, загинули 9 осіб. Постраждали ще не менше 20 осіб. Влада Татарастана оголосила на середу, 12 травня, день жалоби.

"Казанський cтрілець" 19-річний Ільназ Галявієв заарештований на 2 місяці. Підліток визнав провину в нападі на школу № 175 в Казані, в результаті якого загинули дев'ять осіб.