Канада засудила Іран за неналежне розслідування катастрофи МАУ

Двигун літака Boeing, що впав у Тегерані, фото - facebook.com/butusov.yuriy

Тегеран звинувачують у нездатності дати відповідь після трагедії

Канада засуджує Іран за знищення літака МАУ в небі над Тегераном у січні 2020 року й нездатність провести належне розслідування. Про це заявив міністр транспорту Канади Омар Альгабра, повідомляє "Укрінформ".

За словами чиновника, Іран несе відповідальність за безпеку власного повітряного простору. "Я хочу публічно рішуче засудити уряд Ісламської Республіки Іран за його дії, які призвели до вбивства 176 невинних людей, за його ставлення до трагедії і за нездатність дати відповідь після", - висловився канадський урядовець.

При цьому він додав, що Іран не вжив усіх практичних заходів щодо запобігання трагедії. Альгабра розповів, що Канада незабаром планує запропонувати Міжнародній організації цивільної авіації прийняти низку змін до Правил проведення розслідування авіаційних інцидентів.

Новини за темою: Катастрофа МАУ: Постраждалі країни висунули вимоги до Ірану

Нагадаємо, нещодавно представник Верховного Суду Ірану Голям Хосейн Ісмаїл заявив, що Тегеран має намір повністю виплатити компенсації сім'ям загиблих у катастрофі літака авіакомпанії МАУ. При цьому виплати хочуть провести до винесення судом остаточного рішення.