Канада першою у світі дозволила прищеплювати дітей вакциною Pfizer

Управління Канади затвердило використання вакцини Pfizer для щеплення дітей віком від 12 до 15 років

Вакцина Pfizer Фото з відкритих джерел

Управління Канади з питань громадського здоров’я (Health Canada) затвердило використання вакцини Pfizer / BioNTech для щеплювання дітей віком від 12 до 15 років, повідомляє BBC.

Міністерство охорони здоров'я країни прийняло рішення на основі даних третього етапу клінічних випробувань на дітей цього віку.

"Департамент визначив, що ця вакцина безпечна та ефективна при застосуванні у цій молодшій віковій групі", – заявив радник міністерства.

Зауважимо, що раніше Канада вже дозволила використовувати вакцину Pfizer людям старше 16 років. У країні зафіксовано понад 1,2 мільйона випадків інфікування коронавірусом, і близько 20% від них були у людей віком до 19 років.

У березні минулого року Pfizer заявив, що початкові результати випробувань вакцини у дітей у віці від 12 до 15 років показали 100% ефективність та сильну імунну відповідь. Додамо, що три інші авторизовані у Канаді вакцини (AstraZeneca, Moderna та Johnson & Johnson) можуть вводитися лише людям, старшим 18 років.

Раніше повідомлялось, що у США на початку наступного тижня дозволять вакцину Pfizer для щеплення дітей у віці від 12 до 15 років.

Нагадаємо, 30 Квітня компанії Pfizer і BioNTech заявили, що, подали заявки в Європейське агентство лікарських засобів на дозвіл застосування їх вакцини проти COVID-19 серед підлітків вікової категорії 12-15 років.