Новини » Світ Читать эту новость на русском

Канада першою отримала партію дитячої COVID-вакцини

Фото з відкритих джерел

Препарат призначено для вакцинації дітей віком від 5 до 11 років

Канада почала отримувати педіатричну вакцину проти COVID-19 виробництва компаній Pfizer-BioNTech. Про це повідомила міністр державних закупівель Канади Філомена Тассі, передає "Укрінформ".

Зазначається, що препарат призначено для вакцинації дітей віком від 5 до 11 років. 2,9 мільйонів доз достатньо для щеплення однією дозою всіх канадських дітей цього віку.

"Ми тісно співпрацюємо із Pfizer над формуванням чіткого графіку доставки вакцин для другої дози", - висловился міністр.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство охорони здоров'я Канади схвалило COVID-вакцину Pfizer для дітей, щоб захистити їх від коронавірусу. Дози вакцини для дітей складатимуть лише третину від тієї кількості, яку застосовують для вакцинації підлітків і дорослих.

Новини за темою: В Ізраїлі дозволили вакцинувати від COVID-19 дітей з 5 років, - Reuters

Раніше повідомлялося, що в столиці Австрії Відні відкрили перший пункт щеплень від коронавірусу для дітей віком 5-11 років, не дочекавшись схвалення Європейського агентства з лікарських засобів. Там дозу визначає на місці педіатр, зважаючи на фізичний стан та вагу дитини.