Ізраїльсько-палестинське протистояння: Сторони конфлікту назвали терміни припинення вогню, - ЗМІ

Ілюстративне фото

Водночас телеканал Channel 12 стверджує, що "ізраїльські силовики і політики сходяться на думці про те, що перемир'я з ХАМАС не буде до п'ятниці"

У керівництві руху ХАМАС в середу, 19 травня, заявили, що перемир'я з Ізраїлем може бути досягнуто в найближчу добу, тоді як Ізраїль, за даними ЗМІ, готовий припинити вогонь не раніше п'ятниці. Про це повідомляє "Кореспондент" з посиланням на іноземні ЗМІ.

Так, секретар Центрального комітету ФАТХ (Рух за національне визволення Палестини) Джібріль Раджуб в інтерв'ю телеканалу Asharq заявив, що завдяки зусиллям арабських країн на чолі з Єгиптом підготовлено проект угоди з Ізраїлем про припинення вогню в найближчі 24 години.

"Ми очікуємо, що поточні бої припиняться в найближчі години", - уточнив він.

Водночас телеканал Channel 12 стверджує, що "ізраїльські силовики і політики сходяться на думці про те, що перемир'я з ХАМАС не буде до п'ятниці".

Нагадаємо, тим часом чотири ракети були випущені по Ізраїлю з території півдня Лівану. Це стало третім таким обстрілом менш ніж за тиждень.

Міністерство закордонних справ України рекомендує громадянам України утриматися від поїздок в державу Ізраїль і Палестину. Крім того, замовленням МЗС, громадян України, які виявили бажання покинути сектор Газа, евакуюють протягом 48 годин.