Новини » Світ Читать эту новость на русском

Ізраїль завдав ударів по військових об'єктах ХАМАС у секторі Гази

Фото з відкритих джерел

Армія оборони Ізраїлю підвищила свою готовність до різних сценаріїв і продовжить завдавати ударів по об'єктах ХАМАС у Газі

Ізраїль завдав ударів по військових об'єктах ХАМАС у Газі у відповідь на запущені аеростати із запальною сумішшю. Про це 17 червня повідомляє Israel Defense Forces у Twitter, передає "Кореспондент.нет".

"У відповідь на запальні аеростати, запущені з Гази до Ізраїлю, ми нанесли удар по військових об'єктах і місця запуску ракет, які належать ХАМАС у Газі", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що армія оборони Ізраїлю підвищила свою готовність до різних сценаріїв і продовжить завдавати ударів по об'єктах ХАМАС у Газі.

Нагадаємо, військово-повітряні сили Ізраїлю завдали ударів по військовим об’єктам ХАМАС у секторі Гази. Зазначено, що винищувачі атакували військові комплекси ХАМАС, які були таборами та місцями зустрічі бойовиків із бригад Хан-Юніс і Гази. При цьому в ЦАХАЛ додали, що авіаудари здійснили у відповідь на запуск палестинцями куль із запальною сумішшю в бік Ізраїлю.

Також повідомлялось, що армія оборони Ізраїлю розгорнула батареї системи ППО "Залізний купол" на території усієї країни через запланований на 15 червня "Марш з прапорами" в районі Старого міста Єрусалима, під час якого ізраїльська влада очікує відновлення зіткнень.